Renginiai

 

 • CV mokymai

  Šių metų sausio 11d. IB ,,Vilionė“ ir IB ,,Miglė“ darbuotojai gavo puikią progą pagerinti savo guvenimo aprašymą (CV). Mus aplankė Beata Gervickaitė, kuri supažindino su svarbiausiais CV kriterijais : tvarkinga ir tinkama nuotrauka, trumpi aiškūs sakyniai, vizualus aptrauklums. Taip pat dažniausiai daromis klaidomis: informacijos perteklius, netinkamas el.paštas, klaidos ir kt. Prisiminkite kad pagrindinis gyvenimo aprašymo tiklas – būti pakviestam į darbo pokalbį!Dėkojame pasidalinta gerąja patirtimi. jeigu kyla abejonių dėl CV, dabar turite gerą progą pasitikrinti.
  Rašykite : karjeroscentras@gmail.com, daugiau informacijos : www.karjera.viko.lt
  Parengė: IB ,,Vilionė“ Žmogiškųjų išteklių skyrius

 • 2016 lapkričio 22 diena

  „Simulith“ centras/-o organizuoto verslo konkurso „Išbandyk savo idėją“ dalyviai išmėgino imitacinio verslo idėją, susitiko su veikiančių imitacinių bendrovių atstovais, naudodamiesi šio modelio teikiamais privalumais varžėsi su kitomis komandomis. Renginio svečiams apie imitacinę bendrovę “Vilionė” (VPMF “Vilionė”) pasakojo jos vadovė ir Verslo vadybos fakulteto lektorė Ramunė Rapkauskaitė, komandų idėjas drauge su IB “Miglė” vadove Ona Žigutiene vertino ĮSTAIGŲ ADMINISTRAVIMO studentai.

 • Tarptautinė Turizmo diena

  IB „Vilionė“ kartu su IB „Miglė“ 2016 m. Rugsėjo 28 dieną įamžino besimokančius VIKO turistukus Tarptautinės Turizmo dienos proga. Dėkojame mūsų partneriams: dronai24.lt ir extremedelight.lt .

vvf-1vvf-13

 • Praktinė studentų konferencija

  2016 m. vasario 26 dieną vyks I-oji respublikinė praktinė studentų konferencija, kurios tema –  „Idėjų kelias ugdant studentų verslumą“. Renginį organizuoja Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultetas kartu su VPMF „Vilionė“, VPMF „Miglė“ ir VA14A grupės studentais.

 • Respublikinė vaizdo konferencija.

  Tema „Verslumo ugdymo aspektai formaliajame ir neformaliajame švietime“, kurią rengia- Utenos kolegijos, elektroninio mokymo centro, verslo praktinio mokymo firmos. Ši konferencija vyks 2015 m. gruodžio 8 d.